Štítky: prodlužování vlasů pásky, la prodlužování vlasů, atem mini pro blackmagic, pásky vodotěsné, paruka, růžové vlasy rozšíření, floristické pásky, svítidlo exterieure, rozšíření kia, 502 vteřinové, vlasy lidské.

440.01 Kč 594.68 Kč
 • Skladem
 • m1025


 • Dlouhé a Tenké Vlasy Chcete Přidat Objem: Nejméně 40 Ks Naznačují, jsou
 • Lodě Z: Čína
 • Krátké Vlasy, Chcete Dlouhé a Objem: Alespoň 80 Ks Naznačují, jsou
 • Velikost Pásku: 4 cm široký a 0,8 cm vysoké
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilský Lidské Vlasy
 • Textura: Rovně
 • Značka: MORESOO
 • Vhodné Barvení Barva: Tmavší Barva Pouze
 • Životnost: 3-6 Měsíců s Náležitou Péčí
 • Může Být Permed: Ano
 • Výhodou: Žádné Prolévání,Bez Zamotání
 • Jednotka Hmotnosti: 2,5 g/pc
 • Chcete Zvýraznit Efekt: 20 Ks jsou navrženy
 • Vlasy Grade: Non-remy Vlasy
 • Položky za Balení: 10ks,20ks,40ks
 • Vlasy Délky K Dispozici: 12-24 Palec
 • Původ: KN(Původu)


1. Oddělené části vlasů vodorovně těsně nad ušima.Ujistěte se, že oddíl byl vybrán 2. Páska jeden kus vlasy extensionunder rozděloval vlasy asi 1/4 palce od pokožky hlavy, a oloupejte pásku kryt. 3. Použijte hřeben přes pásku oblasti a ujistěte se, že je plochá 4. Vezměte druhý kus pásky pásu a stiskněte ji pevně k, za 5 kusů. Aplikovat tlak s prsty po dobu 5-10s pro bezpečné držení. 6. Opakujte pro plnou hlavu Důležité Upozornění: 1. Co-mytí:Po obdržení vaší nové vlasy, doporučujeme, že jste co-umýt! 2. Správně co-umýt,použít Marocké nebo Varhany na bázi oleje KONDICIONÉR. 3. Umýt vlasy v pohybu směrem dolů pomocí studené vody. 4. Použijte široký zub hřeben a jemně česat od konečků vlasů až útek, zatímco ještě mokré. 5. Ty by měly pouze umýt si vlasy každé 2 týdny pomocí stejného pohybu směrem dolů, jak jsi to udělal s co-mytí. 6. Doporučujeme vám, aby vaše vlasy uschnout na vzduchu!Tento proces prodlužuje životnost vašeho rozšíření.

Q: Jaké Jsou Pásky v Prodloužení?

A: Moresoo Pásky v Prodlužování Vlasů Používají Nejvíce Odolné Bílé Pásky.A To Je Bezpečné a Pohodlné Pásky.Pásky V Prodlužování Vlasů je Nejvíce Populární Metoda v Salonech.Páska Prodlužování Vlasů je 100% Přírodní a Nevyžaduje Žádné Nástroje Nebo Chemických látek.To Trvá Méně Než Hodinu Aplikovat Na Celou Hlavu S Nulovým Poškozením.

Q: Bude Výrobek Poškodit Moje Vlasy?

A: Pro Správně Nainstalován Nebo Udržován.Tato Metoda Nebude Poškodit Vaše Vlasy.To je 100% Přírodní a Nejsou Tam Žádné Chemikálie nebo Nástroje, které Používá.Doporučujeme Jít do Certifikovaného Stylisty Pro Nejlepší Aplikace.A Můžeme Zajistit, Že Výrobek Bude Správně Fungovat S Nulovým Poškozením.

Q: Proč barvy prodlužování vlasů nemusíte vypadá přesně jako obrázky show, nebo popis říká, že?

A: Různé sledovat mají různé displeje.Stejné číslo barvy může mít trochu barvy rozdíl.Můžete barvení vlasů, pokud potřebujete jinou barvu.

Q: Co je to Speciální Léčba pro Moresoo Pásky Rozšíření?

A: Nemyjte Vlasy Po Dobu Tří Dnů Po První Instalaci To.Použití Mid Šampon Vlažnou Vodou A Kroutit Vlasy.A Nikdy nepoužívejte Fén NEBO Kleště Příliš Horká.Prosím, Také Nezapomeňte Použít Vlasy Na Čisté a Nepodmíněný Vlasy.Pro Lepší Výkon, Prosím, Teplo Pásku Před Instalací To.

Q: Můžu si Umýt Moresoo Vlasy každý den a vyfoukat?

A: Ano.Můžete Umýt si Vlasy a Dostat Foukané, Aniž by Ničit.Vaše Bezproblémové Rozšíření.Nebo Páska je Extrémně Odolné A Vydrží.

Q: Mohu Plavat S Moresoo Rozšíření?

A: Ano.Můžete Plavat S Moresoo Vlasy.Ale Prosím, Používejte Profesionální Plavecké Čepice.

Q: Jak Dlouho Bude Moje Moresoo Vlasy Vydrží?

A: Životnost Prodlužování Vlasů je dána Tím, Jak Dobře Jsou Záleželo.Co Produkty Jsou Používány na Ně, A Jak Často Se Nosí.Obvykle, Životnost Prodlužování Vlasů je 3 měsíce.V závislosti Na všeobecnou Péči, Které Dostávají.

Q: mohu Barva Zvlněné nebo Narovnat Můj Moresoo Rozšíření?

A: Ano.Můžete.Protože Naše Remy Vlasy 100% Lidské Vlasy.To Může Být Barvené, Stočený a Nakrájíme Stejně Jako Vaše Vlastní Přírodní Vlasy.

Q: Co Když Mi Balíček Dostane Ke Ztrátě Nebo Odcizení?

A: Budeme Pomáhat Našim Zákazníkům Najít Balíček.Ale nejsme Zodpovědní Za Ztracené Nebo Odcizené Předměty, stejně Jako Řešit, Že Nejsou Správné.Vaše Bude Muset podat stížnost S Dopravcem a Budeme Pomáhat.Je Důležité, Aby Váš Ověřit Všechny Informace Před Uvedením Pořadí.Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz, Prosím, Kontaktujte NÁS.

Q: Co mám Dělat, Když Moje Vlasy Ubývání nebo Zamotání?

A: Tam By Mohlo Být Některé Plovoucí Vlasy, Zvláště Když Jste První Nosit Rozšíření.Ale To Bude Žádné Prolévání Po Několika Myje.

Také Doporučujeme Použít Detangle kartáč Kartáč Na Vlasy.A Kartáč Na Dno Na První.Když Všechny Uzly V Dolní Části Zmizela.Pak Kartáč Z Vrcholu.


Southpaugh1230
2021-01-31
5/5
Affordable and easy to manage tape-ins! Better than the expensive ones I bought through a hairdresser back in June. I dont recall the product of the expensive ones but these are amazing!
Nika Nika 1993
2021-01-30
5/5
Love these extensions! I have been buying them for years!
Angelica2324
2021-01-31
5/5
Super soft extensions, 100% real hair. Very easy to apply and you feel it not once in your head. I 've tried different products and for this reason I can say with certainty, that it one of the best. The delivery was flawless! The expected day arrived.
Yhonson13
2021-01-30
5/5
This is the best hair I have ever purchased ! It's soft..it always lasts me about a month (and I was it almost everyday) the ends do not frazzled quickly Luke alit of them do and they blend very well.the tapes are thin so you can't tell they are there (which is important if your hairs thin and fine like mine) ..besides the quality of the hair the seller is awesome. Always responds to questions and also sent me a free pack around the holidays! If your unsure about the hair to purchase ,you can't go wrong with this !

Napsat recenzi

Související produkty