Štítky: xiomi brána 3, kuromi mechanická tužka, produkt xiaomi, inkoustové pero xiaomi, červená poznámka: zásobníky, pero xiaomi, mi pero xiaomi, xiaomi yi 4k, 3d tisková struna pero, smartmi xiaomi.

154.01 Kč
 • Skladem
 • m1116


 • Původ: KN(Původu)
 • Značka: Xiaomi
 • Max Rychlost: 0
 • Gyro: 0
 • Číslo Modelu: Xiaomi Mi Vysokokapacitní Inkoustové Pero
 • Kontrolní Kanály: 2 Kanály
 • Stupnice: 1
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Certifikace: CE


Mi Vysokokapacitní Inkoustové Pero

Původní Xiaomi Mi vysokokapacitní Inkoustové Pero 0,5 mm Černá Červená 4x Napsat Délka 4-Krát Normální Hladší Déle, Rychle Suché Jaro Hlavy

4x psaní délka

Vydrží déle než běžné gelové pero

Japonské MiKuni inkoust

Rychle schne bez blotting

0,5 mm jarní kulka nib

Klouže hladce přes stránku

Méně než $1 na pen

Jeden nákup čas pro dlouhodobé užívání

Můžete napsat čtyři krát délka

konvenční gelové pero

Přímé vstřikování inkoustu skladování s modernizované kapacita 1600 metrů perokresba vzdálenosti 180 000 znaků, psaní kapacity

Japonská dovezené MiKuni inkVibrant, pevné barvy a plynulý, nepřerušovaný tok

Design zajišťuje vysoký průtok inkoustu pro více konzistentní psaní.Pera klouže hladce po celé stránce.Inkoust nebude krvácet přes papír.Použijte Mi vysokokapacitní Inkoustové Pero pro každodenní psaní, kreslit, nebo dělat kulka časopisech.

Rychlé sušení a skvrna-rezistentní

Pečlivě formulované pigment-based inkoust zajišťuje čistší papíru při psaní tím, že brání šmouhy.Dlouhou životností, odolává blednutí a savý při kontaktu s vodou.Vhodné pro důležité události jako je podepisování dokumentů a absolvování písemné zkoušky.

Vysoce kvalitní, odpružené střely hrot

Hladké psaní, bez úniku

0,5 mm kulička hrot, vyrobený Švýcarskou Mikron stroje, je spolehlivý, trvanlivý a přesný.Na jaře postavil do hrotu pera lisy míč proti otevření, pokud jsou umístěny vodorovně, aby bylo zajištěno správné utěsnění, účinně brání úniku inkoustu.Pero nebude vyschnout snadno, i když víčko je ztracen.

Texturou barel design pro pohodlné uchopení

Napište na delší dobu, aniž by se unavený

Částečně transparentní barel design vizuálně indikuje zbývající hladinu inkoustu a má non-skluzu rukojeť.Každé pero váží 8,5 g(3), pro lehký pocit bez vyvíjení tlaku na ruce.

Méně než $1 na pen

Vysoká kapacita 10-pack za sdílení

Jednorázový nákup splnit vaše dlouhodobé denní studium a kancelářských potřeb, nebo sdílet s přáteli.

*

(1) přímé vstřikování pera je dodáván s integrovaným, non-replaceable ink skladování. (2) Zápis údajů délky pro Mi vysokokapacitní Inkoustové Pero je založen na perokresba zkoušky prováděné v Číně Národní Centrum pro Kvalitní Dohled A Testovací plnicí Pera a kuličkového Pera v lehkém Průmyslu, test report číslo: WY-2019-049. Skutečné psaní délka se může lišit v závislosti na psaní návyky. (3) Tato váha je referenční hodnota pouze, skutečná hmotnost každého produktu se může lišit (±5%).

Friendly Připomenutí:

Všechny Milý příteli,Pls přečtěte si mě před uděláte objednávku.

1 ,Prosím ujistěte se, že Jméno Kontaktní osoby,Adresa,Psč a Telefonní Číslo, jsou správné!Ruští zákazníci mají poskytnout plné jméno.

2 ,Prosím, zkontrolujte, zda vaše adresa je vzdálené oblasti, pokud si vyberete DHL ,V možnosti odeslání, pokud si vyberete DHL,nezahrnuje DHL remote náklady, cla nebo žádné provize, kterou účtuje dhl za celní odbavení nebo skladovací náklady.

3 ,Prosím, řekněte nám, jak moc bychom měli deklarovat na celním pokud si vyberete DHL Nebo EMS .Indické, zákazníci měli dát PÁNEV číslo.Prosím, ignorovat připomenutí, pokud si vyberete doporučenou Poštou.

4 , budeme deklarovat nižší cenu na faktuře/bill pomoci vyhnout se vlastní daně.V případě, že zásilka dostat přísné kontrolována vlastní.Budete ještě muset platit daň jasné, vlastní.Nebudeme nést celní daně.Pokud máte speciální požadavky,prosím, kontaktujte nás.

5 ,Prosím, otevřete pozemek v post důstojníka přítomnost,je-Li zásilka poškozená nebo prázdná(odcizení),prosím, zeptejte se pošta poskytovat oficiální dokument,zejména nároku papíru.

6 ,Pokud máte nějaký problém, pls zanechte vzkaz na vaši krabici .možná to vám může pomoci rychle vyřešit problém.

Podrobnosti Infor Doba Dodání Bateery Cla a DPH 5-8 dny Bez omezení Definitaly Č. 15-23days Žádný limit Definitaly Č. 3-8 dny Bez omezení Ano 15-60days Pouze 1 Pravděpodobnostní 20-60days Pouze 1 Probabilist 15-50 den, Pouze 1 Probabilist 15-60days Č. Pravděpodobnostní


Napsat recenzi

Související produkty