Štítky: alr obrazovce, 4k laserové projektory, okolní led tv, mini projektor, projektor, smart tv, 4. k monitoru, alr projektor obrazovky, projekt obrazovce, ovládání projekce obrazovky.

35 136.89 Kč 40 387.23 Kč
 • Skladem
 • m1430


 • Původ: KN(Původu)
 • Screen materiál: Pravda UST ALR
 • Zorný Úhel : 180degrees
 • Tab předpjatý Systém: Ano
 • kompatibilní projektor: Ultra short throw projector
 • Formát: 1
 • Přenosný: Ano
 • Certifikace: PSE
 • Značka: VISUALAPEX
 • Motor: Vysoce kvalifikovaný trubkový motor
 • Hliníkové Pouzdro Barva: Bílá / Černá
 • Instalace: Montáž na stěnu nebo podhled visí instalace
 • Získat: 0.9
 • Dálkové Ovládání: Součástí
 • Typ Obrazovky: Obrazovka Zeď
 • Podpora: 4K/8K Ultra HD, HDR Připraven, aktivní 3D
 • Číslo Modelu: FTH-USTALR
 • Název produktu: UST ALR rozbalovací Motorizované Elektrické projekční plátno
 • Záruka: 5 let záruka


Co je to?

UST ALR Premium tab předpjatý electric screen je naše nejnovější a nejlepší elektrický tab předpjatý projekční plátno pro Ultra short throw projector / laserová TELEVIZE, která má napnutý pravda, okolní prostředí/Stropní světlo odmítnutí materiálu, UST ALR 98% je ISF-Certifikovaný optický objektiv na přední projekční plátno materiál, který zvyšuje fotky, jas, barva, kontrast a černá/bílá úrovní pro použití na světlé nebo tmavé místnosti. Obrazovka využívá tab-napínací systém pro dosažení optimální rovinnosti s povrchové napětí jednotnost.

PŘEHLED

1. Název produktu: UST ALR Premium Tab předpjatý Elektrické promítací plátno

2. Screen materiál: PET UST ALR s 0,9 získat

3. Absorbuje až 98% stropní osvětlení

4. Vícevrstvé optické struktury filtruje okolní světlo pro vynikající jas a výkon

5. Plně 4K/8K UHD schopný, Aktivní 3D kompatibilní

6.Tab-tension design pomáhá udržovat ploché zvlnění-zdarma projekční plochy

7. Dálkové ovládání v ceně

8. Speciálně optimalizovány a vhodné pouze pro ultra-short throw projektory/ Laser TV

9. 5-rok omezená záruka výrobce

10. Vlastní požadavky jsou přijatelné

PODROBNOSTI o PRODUKTU Dokonalý Obraz, bez Ohledu na Prostředí Naší speciálně navržen okolního světla odmítnutí technologie byla vyvinuta, aby odmítnout každý kousek mimo osu zdroj světla, aby váš obsah se objeví jasný a ostrý, a to i v jasně osvětlených místnostech. Zajištění přebytečné světlo nebude rušit vaše prohlížení, zatímco stále poskytuje svůj obsah s ostřejší barvy a lepší kontrast. Hladké Projekční Plochy Pure-flat Technologie Pomačkané a zvrásněné obrazovky jsou věcí minulosti s naší Ryzí-Byt Napínací Systém. To zahrnuje dvě napínací fázích: nejprve jsme přidali heavy-duty oceli hmotnost bar v dolní části, který poskytuje vertikální napětí obrazovky. Druhá fáze používá karty koná pod napětí tím, že kabel letadel na každé straně, poskytuje horizontální napětí. Spolu, to zajišťuje hladký povrch, zabraňuje zvlnění a dodání vlna-zdarma obrazovky pro nadcházející roky. Pohlcující 3D, 4K/8K a HDR Zkušenosti S všech nových 8K a HDR podporu, naši speciálně navržen okolního světla odmítnutí technologie byla vyvinuta, aby odmítnout každý kousek z jakéhokoli zdroje světla, aby váš obsah se objeví jasný a ostrý, a to i v jasně osvětlených místnostech. Zajištění přebytečné světlo nebude rušit váš zážitek ze sledování, zatímco stále poskytuje obsah s ostřejší barvy a lepší kontrast. Pozastavena Háček & Nástěnný Držák S Posuvnými Drážky End caps na bydlení umožnit flush stěnu nebo montáž na strop. Obrazovka je nainstalován za háček, a bydlení je zajištěno pomocí posuvné drážky, která může být upravena tak, aby zámek polohy. RF Dálkové Ovládání A Přijímač rádiových vln odstranění nutnosti přímé viditelnosti s dosahem 100 metrů. Hliníkové Pouzdro Pevné hliníkové a heavy duty hliníkové pouzdro má odolný proti vlhkosti bílé nebo černé lakování. Bydlení, umožňuje ve zdi, stropy a zavěšené zařízení . Celé Bílé, nebo Černé a bílé hliníkové pouzdro s černé semišové kontrastní pruhy jsou volitelné. Nastavení koncové Spínače koncové spínače jsou umístěny na levé straně obrazovky a uvnitř skříně. Polohové spínače by měla být upravena pouze pomocí přiloženého nástroje pro nastavení. Limity, které jsou nastaveny určit místo, kde na obrazovce se zastavit snížení nebo navíjení. Zpočátku nastavení dolní limit, na obrazovce se zastaví v ideální poloze automaticky pro maximální pohodlí. Nastavení Napnutí Kabelu napnutí kabelu udržuje obrazovku byt, a to za přiměřené množství napětí vodorovně. Pokud promítací plátno má vlnky, pak napětí kabelu, může být nutné upravit. Počkejte 10 minut se na obrazovce rozšířené a pokud vlnky jsou stále přítomny, pak postupujte podle kroků níže pro nastavení napětí kabelu. Napětí šňůry se uvolní, když se obrátil proti směru hodinových ručiček a zpřísnila, když se otočil ve směru hodinových ručiček. Pomalu utáhněte napínací šňůra s úpravou nástroj. Pokud vlnky zhoršit, povolte napínací šňůra. Přiměřené množství napětí je ideální.

Jaké je správné umístění projektoru pro UST ALR Obrazovky?

UST ALR obrazovky je určena výhradně pro připevnění ke stolu ultra-short throw projektory, jak je znázorněno v Příkladu 1 schéma níže. Pokud potřebujete nainstalovat projektor namontován na strop, prosím, sdělte nám v předstihu před odesláním, budeme otočit obrazovku vzhůru nohama v procesu výroby.


Frog7664
2020-11-19
5/5
good

Napsat recenzi

Související produkty