Štítky: jumbospot mmdvm, 4g modem, 3 raspberry kit, přizpůsobit otg, dmr hotspot duplex, modem tp link, modem, dpmr rádio, dmr hotspot, fax.

589.61 Kč 614.29 Kč
  • Skladem
  • m1463


  • Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl: Zesilovač


Tato deska musí spolupracovat Raspberry Pi PI3, pomerančový koláč, různé školní vývojovou desku používat,Běží pi-hvězdičkový obrazu Tato deska byla použita v GM300 GM3188 3688 950I 338 Vitex DR-1X, ostatní typy opakovačů a auto stanic je třeba prostudovat sami

nové MMDVM Open-Source Multi-Mode Digital Voice Modem Pro Raspberry Pi

Popis produktu: MMDVM má být open-source Multi-Mode Digitální Hlasový Modem,který utility moc ARM procesor a jednoduché analogové rozhraní deska. Multi-Mode Digitální Hlasový Modem je kombinaci hardware a software vývoj modem zvládnout všechny amatérské digitální hlasové módy. Zpočátku bude podporovat D-Star a DMR,se Systém Fusion a P. 25 přijde později,stejně jako vestavěný FM repeater ovladače.Pro všechny režimy jiné než DMR i FM,modem může být použit v jednostranném nebo oboustranném režimu,zatímco pro DMR i FM, plný duplex musí být použity. Na MMDVM je zaměřen na Arduino Due,Teensy 3.1/3.2 a mbed platformy,jediný požadavek na hardware je třeba ARM Cortex-M3,M4 nebo M7 na základě,a přístup k syrové přerušení a ADC ADC a porty, stejně jako digitální signalizace porty.

BUDOUCNOST:

J2 Pro Raspberry, nebo MMDVM základní Deska(více stabilní ,žádné tf karta)

J1 PŘIDAT TTL (RX,TX,5V(v),PWR)

STM32F105RBT MCU

PŘIDAT NXDN LED

SNADNÝ UPGRADE,KRÁTKÉ BOOT Jumper

Podpora raspberry 's OLED

Aktuální nepodporuje nextion TFT ZATÍM!(mmdvm základní Deska a malina )

Co je v krabici: 1 x Deska 1 x Moto připojovací kabel

FAQ:

Po Připojení GM3xx ,když je zapnuté napájení,LED rychle Blikat,pokud je váš MD380 Stiskněte tlačítko PTT,PROTOŽE LED se NA,pak musíte VIDĚT BER pomocí DEBUG Port,nebo v pi-hvězdičkový panelu,UPRAVIT RX_R BER je

FAQ:jaký REŽIM jsi zkoušel ? DMR nebo YSF nebo P25 jsem testoval je stejný.

FAQ:potřebuji otestovat Pomocí MMDVMCal Program?Pokud Jste Testovali Nepodaří,Nejlepší způsob, jak Pomocí MMDVMCal Vyzkoušet GM3XX TX-> Mobilní Funkce.

GM3XX RX-> Funkce je Snadné Zkontrolovat, Jen PROTO, že(SIGNÁL) LED A LED dioda MODE,pokud Obě LED ,GM3XX Rx je práce!

FAQ:potřebuji změnit MMDVM.ini ->TX Vymýšlet a RX Vymyslet ?to je Také Import,v MMDVMCal TX Testovací Režim, můžete Stisknout jsem Vymýšlet TX, aby Zajistili, že Vaše GM3xx je vymýšlet nebo ne .


Napsat recenzi

Související produkty