Štítky: endoskop kamera full hd modul, 3 usb endoskop, usb připojení android, auto endoskop 13, endoskop video kamera, webcam, auto samolepka, 5 endoskop usb, apple video endoskop, android telefon externí fotoaparát.

183.32 Kč 229.15 Kč
 • Skladem
 • m242


 • Režim Osvětlení: 6LED Lampy
 • Objektiv (mm): 5,5 mm
 • Model: 1m
 • Drát Typu: Měkký Drát
 • Číslo Modelu: -
 • Značka: abdo
 • Pixel: 130W
 • Vodotěsné hodnocení: IP67
 • Původ: KN(Původu)
 • Sonda Průměr: 5,5 mm
 • Hmotnost: 0.07


popis produktu:

Této Android endoskop je nový typ elektronických výrobků. Výhody tohoto produktu jsou: malé rozměry, nízká hmotnost, vnější plášť průměr přední kamera 5.5 mm, namontujte ovládací box ve středu (nastavení světla a vzít tlačítka fotoaparátu). Poznámka: tlačítko fotoaparátu, sedí pouze pro použití v počítači. Mobilní telefon může být používán software vyfotit), můžete nastavit jas šest LED světla, zachytit snímek po pořízení snímku přímo, aby se obrázek uložený v telefonu Android, můžete nahrávat, nahrávat celý proces kontroly, vhodné pro follow-up pozorování a analýzy.

Vezměte prosím na vědomí :

1. Tento projekt je pouze pro Android 4.0 a novější verze 4.1 a 4.2 systém telefonů, nepodporuje systém iOS; Android telefon s OTG a UVC, které funkce jsou podporovány, Prosím, ujistěte se, že externí kamera není blokován); Huawei není podporován.

2. Jak zjistit, zda telefon má funkci OTG:

Budete muset použít OTG kabel.

b. Použijte OTG kabel k připojení telefonu, klávesnice, myš, USB flash disk a další zařízení, a můžete ji normálně používat, což znamená, že telefon má funkci OTG.

3. Tato kamera je v blízkosti ohniskové vzdálenosti fotoaparátu, ohniskovou vzdálenost je 3cm do 10cm. Pokud zaostřovací vzdálenost větší než 10 cm, čistý obraz nelze získat.

4. Prosím, přečtěte si výše uvedené body pečlivě. Prosím, zkontrolujte, zda mobilní telefon pečlivě před objednáním, jinak nebudeme nést žádnou odpovědnost za výše uvedených důvodů.

jak používat:

1. Na telefonu se systémem Android: Skenování QR kód na manuál k instalaci APLIKACE, nebo instalace APLIKACE z CD, nebo přejděte na odkaz ke stažení k instalaci APLIKACE, pak se objeví ikona na mobilní desktop, klepněte na ikonu, a produkt může používat. Operační této Android endoskop je velmi snadné, stačí stáhnout aplikaci a vloží endoskop do vašeho zařízení a aplikace bude automaticky rozpoznat (prosím, ujistěte se, že váš telefon má OTG, UVC, funkce a podporuje externí kamery).

2. Na počítači: nejprve nainstalovat software v počítači (ke stažení z CD nebo z Internetu), pak otevřete software, vložte fotoaparát do počítače, a ovladač bude automaticky nainstalován v počítači. Tento fotoaparát pak mohou být použity na počítači pomocí softwaru.

Vlastnosti:

1. Nejnovější model telefonu Android, můžete vzít fotografie, videa a zvuky, a fotografie a video soubory budou uloženy přímo v telefonu Android. Celý záznam je kontrolována pro snadné pozorování a následné analýzy.

2. To má kolečko pro nastavení jasu šest LED světla tak, že to může fungovat v některé oblasti bez dost světla.

3. To je IP67 vodotěsný fotoaparát s Micro USB na USB kabel, který může být také použit na počítači.

4. Velmi vhodné pro intraorální kamerový systém, podvodní fotoaparát, vodotěsný, miniaturní kamery, motorová vozidla, detektor, kanalizační detektor.

5. Nejlepší pro vyhledávání a záchranu osob, zločin a celní detektory, archeologické inspekce, PCB, inspekce, domácí péče, leteckého a kosmického průmyslu.

6. Vhodný pro kojící a traktory průmysl, ropné vrty průmysl, stavebnictví, atd.

specifikace:

HD coms fotoaparát

Vestavěný 6 LED světla (jas a ovládání kamery funkce)

Vodotěsné drát endoskop.

Fotoaparát průměr: 5,5 mm / 7,0 mm

Focení a video.

Rozlišení: 640 * 480

LED: 6 bílých LED glare.

Ohnisková vzdálenost: 3 cm-10 cm.

Vodotěsné hodnocení: IP67.

Podporované systémy: Některé Android / Windows XP / Vista / 7/8/9/10 WindowsXP a výše

Teplota: -20 ~ 100 stupňů

Celková délka kabelu: 1-2 metrů

Seznam Produktů:

1 * color box (není odeslána ve výchozím nastavení, je třeba poznámka)

1 * CD

1 * magnet

1 * hák

1 * boční zrcátko

1 * Karta pouzdro

1 * OTG kabel adaptéru

1 * anglický popis


Danielpaolo
2020-12-23
4/5
Almost everything is OK, pumped delivery.
Prisyazhnyukviktor
2020-11-22
3/5
I bought 5.5mm, now one is 5.5 and the other is 7.0mm
Cris Peace 1994
2020-11-22
3/5
I bought 5.5mm now one is 5.5 and the other is 7.0mm,

Napsat recenzi

Související produkty