Štítky: automatické vyrovnávací paměti, automatické pozastavení, velký šok, audi q7 kompresor, lst šok, vzduchu napětí, 4z7616013, chrusler pneumatické tlumiče, pozastavení oblasti univerzální, v vzduchové odpružení.

549.95 Kč 578.82 Kč
  • Skladem
  • m397


  • Původ: RU(Původu)
  • Položka Délka: 200m
  • Speciální Funkce: Pneumatické ventily s boční ventil
  • Položka Průměr: 85m
  • Typ Materiálu: Gumové
  • Typ: Gumový Tlumič
  • Značka: Орион
  • Hmotnost Položky: 1300kg


Vzduchové Pružiny na jaře velikost 200*85 mm s boční bradavky (zesílené).

Sada: 2 láhve + 2 světlice

Parametry Zahrnuty položky: Dvě pneumoballons a dva outsideři ventilu: Boční

Pracovní tlak: 0,3 až 1,5 ATM, teplota Použití: Od-55 do + 60 °c Резиносмесь odolné vůči činidla, brusiva a nízké teploty. Záruka : 12 měsíců Vzduchové podložky mohou být použity samostatně nastavením požadovaného tlaku při instalaci. Nainstalován v Springs v případech, kdy je jaro v suspenzi je odděleně od tlumiče. Stavebnice může výrazně zlepšit ovládání vozu, kompenzovat zvýšené zatížení na nápravu a zlepšení pohodlí při jízdě.

Vzduchové Pružiny -Tyto jsou vzduch gumové podložky (válce), které jsou vloženy do automatického jaře k posílení pravidelné pozastavení. Vyráběny pomocí vyspělé technologie a kombinují maximální sílu pro pryž a výrobky z pryže, zvýšená odolnost vůči zatížení, třes, tření, a zároveň zůstávají jako pružný, elastický, a na optimální tlak, nedávají při jízdě pocit nadměrné tuhost. Pneumoballons mohou být použity výhradně v autech s oddělenou pozici pružina a tlumič v zadní odpružení!

Výhody

-Zvýšení clearance až 7 cm

-Nižší náklady na opravy a údržbu

-Měkkost jízdy a nedostatek děrování

-Nosnost až do + 800 kg

-Ochrana proti el, seřízení vůle

-Snížení hluku a vibrací

Doporučená instalace Instalace zavěšení komprese vyrovnávací paměti otvory (pravidelné výbuchy), pokud je to nutné (typické pro jeho prameny), nainstalovat další kousky z opačné strany Krvácet vzduch-li Vložit vzduchové pružiny na pružiny mezi závity Nižší auto Zkontrolovat umístění vzduchové pružiny, bradavka by měla být ve středu mezi jarní změní Nafouknout vzduch v autě, 4 atmosférických sfér Závitů pružiny k čištění od prachu a nečistot demontovat (pokud je k dispozici) ve vnitřním prostoru pružiny zavěšení komprese vyrovnávací paměti (regular) Zvednout auto na zvedáku

* Různé tahu je povoleno vzhledem k vlastnosti ruční výroba.

Maximální pracovní tlak 1.5 ATM, ale to může být menší (záleží na každém autě: od jara typ, z počtu závitů a vzdálenost mezi jarní změní). K určení maximální tlak může být vizuálně na nadjezdu nebo tím, že se do jámy. Pneumoballon by neměla tlačit mezi závity mimo jara změní. Také, ventil vzduchový polštář by měl být přísně ve středu od jara změní.

Nemůžeš odejít pneumoballons bez tlaku.

Minimální tlak může být mezi 0,3 bar


Nastei0404
2021-01-27
5/5
Баллон супер.Толстая резина,толстючая. Толи я дурак,толи дураков наслушался. Было сказано(на разных сайтах,не продавец советовал) что в Короллу нужен баллон 200 × 85. Так вот он стоит красиво,ну наверное если я устрою перегруз машине тогда может быть эти баллоны и сработают,или если пружины у кого то в хлам ,тогда нужная вещь. Так как сам дурак к продавцу претензий не имею.
Patrick Van Den Broek
2020-12-24
5/5
The cylinders came in 5 days! Very fast and convenient! Now it became more comfortable to ride on our cats!)
Kellyo74
2021-02-08
3/5
The goods came, but in the photo not such stands as came, came very quickly, and so like everything is normal

Napsat recenzi

Související produkty