Štítky: čaj, maca, maca prášek, tretinoin aktuální, mlýnek bylina, černý cejlonský čaj, ženšen, bio bylin, maca kořen, pták konvice.

280.49 Kč 308.25 Kč
  • Skladem
  • m551


  • Číslo Modelu: DWE02
  • NET WT: 100g/250g/500g
  • Složka: maca
  • Typ: třpytky
  • Použití: Tělo
  • Množství: 1 Sáček


O Maca

Maca (Maca), známá také jako Řeřicha peruánská, Peruánský ženšen, maka, maca-maca, maino, ayak chichira, ayak willku, atd., vyrobeno v 3500 až 4500 metrů nad mořem v Peruánských Andách regionu Jižní Ameriky.

Maca podle fáze produktu a barva kůže může být rozdělena do černá Maca, fialové a žluté Maca Maca (Maca včetně bílé). Kde obsah Maca-ene, Maca amid, aminokyselin a vitamínů a dalších základních ukazatelů, výrazně vyšší, než černá Maca Maca fialová, fialová Maca Maca výrazně vyšší, než žlutá. Tedy, černá maca podmínky pěstování nejnáročnější, nejméně výstup, následuje fialová Maca. Černá Maca nejcennější výrobní obvykle představuje 3% -5%; fialová Maca 10% -15%.

Maca Maca obsahuje unikátní Maca ene, amid a hormonální rovnováhu v těle mít významný vliv. A Maca je oba muže a ženy, ženské menopauze syndrom se také mít dobrou regulaci.

Funkce Maca Kořen

1, anti-únava

Maca obsahuje vysoké množství železa, bílkovin, aminokyseliny, minerály zinek, taurin a další přísady mohou výrazně proti únavě, zvýšení svalové vytrvalosti, odpor cvičení-přiměl únava, pomáhá upevnit imunitní systém, zvýšit odolnost organismu vůči nemocem, bojovat proti únavě, zvýšení energie, vytrvalosti, zlepšení příznaků anémie. Aby pleť vypadat mladší, a to Způsobem, který je větší.

2, dodal sílu

Od MACA narodil v pusté náhorní plošině, musí mít vynikající energie pro růst, protože jeho vlastnosti a růst životní prostředí, Maca můžete rychle přidat sílu k odstranění únavy, obnovení energie, ale o velmi malý počet kvalifikovaných testování na drogy rychlou sílu enhancer.

3, zlepšení spánku

Více než 90% moderní lidé jsou pod tlakem, Maca může zvýšit v důsledku tlaku způsobené úzkosti a neurastenie. V Peru, místní MACA je jako zbavit stresu, odstranit úzkost přírodních bylin, ale také zlepšit příznaky nespavosti sdílet.

4, anti-menopauza

Endokrinní regulace, menopauzální syndrom konfrontace - různé alkaloidy Maca lze regulovat nadledvin, slinivky břišní, vaječníků, a další funkce, rovnováha těla hormonální hladiny, bohaté na taurin, bílkovin, atd. může zotavit a opravy fyziologických funkcí, zlepšení krevního a zmírnit více

V příznaky, tak, aby podporovat ženský hormon estrogen, tvář.

5, aktivní narození

Podporovat a zvýšit vitalitu spermií a vajíček, pomoci otěhotnět.

6, zlepšit paměť

Mysl jasná a flexibilní, zlepšení efektivity práce, pokroku v učení, schopnost udržení paměti u starších osob, učinit jasnou mysl, jasné myšlení.


Napsat recenzi

Související produkty