Štítky: keramický kulatý zásobník, kouzlo smalt, zásobník, talíř, porcelán, jídlo, dekor zásobníku, jídlo, šperky, podnosy ozdobné rosegold, dveře make-up bag, deska.

328.96 Kč 365.53 Kč
  • Skladem
  • m765


  • Regionální Funkce: Evropa
  • Téma: TV & Film Znak
  • Materiál: Keramické A Smaltované Výrobky


Specifikace produktu: Materiál: Keramika Velikost: o 20.5*12.5*3.2 cm

1.jsme loď na celém světě,budeme loď ven přes CHINA POST/DHL/EMS/UPS/FEDEX/TNT...... 2.Snažíme se v našich silách, aby vám nejvíce ekonomické a spolehlivé přepravní služby, ale některé časy, mezinárodní delivedry je vysoce závislý na místní celní a poštovní služby. 3.Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další asistence. Budeme zodpovědní za jakékoli škody nebo ztráty vzniklé v procesu dodávky,ale můžete se vysoce kvalitní fotografie a ukázat nám. 4 . Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, cla a daně pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. 1.Většina platební podmínky jsou přijatelné prostřednictvím Podmíněná,SRILL,VISA,WESTERN UNION,QIWI PENĚŽENKY,KREDITNÍ KARTY. 2.Pokud se setkáte s problémy během zpracování platby,pls kontaktujte nás pro pomoc. 3.Escrow je velmi bezpečné a pohodlné. Děkuji vám za vaše objednávky,přejeme vám příjemný zážitek z nakupování. 1.Pokud jste spokojeni s našimi produkty,pls zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás.dáme '5 STAR zpětnou vazbu na každého kupujícího. 2.pls kontaktujte nás, pokud jste opustit nagetive zpětnou vazbu,budeme dělat moje nejlepší, aby sovle náš problém.


Nasta101
2020-11-09
5/5
Packed was brilliant. and foam, both bubble and air protective pads. There was a plate for a month. excellent quality. I bought it as a wall decor. very happy. Track tracked. seller Thank you!
Danac Cook
2020-09-16
5/5
Great product, beautiful, identical to the photo, come quickly

Napsat recenzi

Související produkty