Štítky: fólie horké razítko, fólie horké, film fólií horkou ražbou, bohemian rhapsody tričko, falešné papíru, fólie horké ra¾by, a4 papír, transfer fólie a4, a4 vizitky, fólie laminovací a3.

250.74 Kč 263.96 Kč
  • Skladem
  • m876


  • Značka: suruech
  • Číslo Modelu: Gold+Silver
  • Materiál: Fólie papír


100 Listů (Zlato+Stříbro) Velikosti A4, Papíry, Fólie

O množství: Fólie je velmi měkké, tenké a těžko počítat ručně, jsme se sbalili a počítat tím, že stroj, zkontrolovat s naší packer před odesláním ven, ale stále někteří zákazníci si stěžují, 2-3sheets chybí. Naše ochotni je nabídnout dostatečné množství, a většina nejsou žádný problém, snížit si stěžují, dáme 5% slevu na make up mála šanci ztráty a pak byste mohl zvážit předtím, než místo pořadí.

Díky za pochopení! Přidat eleganci do každé dokumentů vytištěných na laserové tiskárně nebo kopírce. Tisk dokumentu z laserové tiskárny nebo kopírky. Umístěte na fólii lícem dolů, šplhat stranou nahoru, přes oblast, kterou chcete barvu. Nyní můžete žehlit na velmi horké železo. Počkejte 30 sekund a oloupat. Můžete také spustit přes laminátor dodržovat fólie. Laser Fólie funguje držet plast v toneru. Nebude fungovat na inkoustové tiskárny. Věci budete potřebovat: Papír dle vašeho výběru (tak dlouho, jak si můžete dát to do laserové tiskárny) laserové tiskárny, Fólie obrázek, který chcete přidat do svého papíru. železa nebo hot laminator Krok 1: Vytisknout obrázek na papír. Krok 2: Kryt tištěného obrazu s fólií Krok 3: Použití železa nebo horké laminater k procesu Krok 4: Peel fólie z papíru Položky Zahrnuty:

50 ks Zlatá Velikosti A4 Golden Hot Papírové Fólie pro Laminátor

50 ks Stříbrná A4 Golden Hot Papírové Fólie pro Laminátor


Napsat recenzi

Související produkty